Ten serwis w całości wykonali: Michał, Ola; Marcin, Rafał, Karolina, Aneta i Krzysztof (obecnie już z nami nie współpracuje).
Zamieszczone tu teksty są naszego autorstwa lub pochodzą z innych, podanych źródeł, a przytaczamy je tu za wiedzą i zgodą autorów. Niektóre z tekstów to tłumaczenia tekstów obcojęzycznych (na których tłumaczenie również posiadamy zgodę autorów).
Cała zawartość strony jest chroniona prawem autorskim i nie może być nigdzie, przez nikogo w żaden sposób publikowana bez zgody a tym bardziej wiedzy autorów tej strony. Użyte znaki towarowe są własnością konkretnych firm, a zostały tu umieszczone jedynie w celach informacyjnych.
Tyle tytułem wstępu, a teraz kilka słów o każdym z nas.


Michał (1979)

Interesuję się oczywiście zbrodnią i wszystkim co jest z tym związane. Poza tym lubię czytać książki (filozofia, psychologia, klasyka literatury pięknej), lubię słuchać muzyki (szeroko rozumiany industrial - szczególnie niemiecki z lat 80-tych, rock, heavy, muzyka filmowa...), lubię też dbać o siebie i dobrze wyglądać, hehe.
"Ulubieni" mordercy to Ted Bundy (inteligencja, prezencja, doskonała gra), Ed Gein i Albert Fish (przekroczyli chyba wszelkie granice), Jeff Dahmer (w zasadzie nie wiem dlaczego go "lubię", sympatyczny facet), Richard Trenton Chase (niebywała spontaniczność). Nie znoszę Johna W. Gacy.
Jeśli macie jakieś pytania, propozycje lub uwagi to piszcie: e-mail: awp@wp.pl lub Gadu Gadu - 1094409.

Michał przygotował:


Ola (1983)

Miłość do doboru słów, interpunkcji i stylistyki połączyłam z fascynacją seryjnymi mordercami.
Jeśli jednak coś umknęło mojej uwadze, a znajdziesz to Ty podczas czytania - napisz.

Ola przygotowała:

Rafał (1977)

e-mail: rutheck@wp.pl; nr gadu-gadu: 5796034; zainteresowania: psychologia, muzyka, literatura.

Rafał przygotował:

Rutheck


Karolina (1986)

e-mail: akara666@interia.pl; nr gadu-gadu: 3661467; zainteresowania: ostra muzyka, poezja, literatura (zwłaszcza Masterton), wszystko co tajemnicze i głębokie.

Karolina przygotowała:

Karolina


Aneta (1980)

e-mail: a-netka@wp.pl; nr gadu-gadu: 3779911; bardzo lubię: języki obce, aerobik, taniec, białe kwiaty, czerwone samochody i czarne charaktery...

Aneta przygotowała:

Aneta


Marcin

Marcin przygotował:

Marcin


do góry