NEWSLETTER
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o aktualizacjach na stronie zapisz się do naszego "newslettera". Twój e-mail:
AUTORZY
Więcej informacji na temat autorów tej strony znajdziesz tutaj.

STATYSTYKI
Aby obejrzeć statystyki kliknij przycisk:

stat4u

KSIĘGA GOŚCI
Księga gości:
wpisz się
obejrzyj inne wpisy.

DATA NEWS
24.08.2013Zamek Holmesa posiadał dźwiękoszczelne sypialnie z ukrytymi wizjerami, ścianami pokrytymi azbestem, rurami gazowymi, ruchomymi ścianami i odpowietrznikami, które mógł kontrolować z innego pomieszczenia. Wiele z „komnat” miało obniżane sufity i zapadnie w podłogach z drabinami prowadzącymi do mniejszych pokoi ukrytych pod spodem. Budynek posiadał sekretne przejścia, fałszywe drzwi, pokoje ze sprzętem do tortur oraz specjalnie wyposażony gabinet lekarski. Były tam także zsypy, które prowadziły do dwupoziomowej piwnicy, gdzie Holmes zainstalował duży piec. Była także pokryta azbestem komnata z prowadzącymi do jej wnętrza rurami gazowymi i dowodami na to, że coś w środku spalono. Wierzono, że Holmes umieszczał wybrane ofiary w specjalnych pokojach, gdzie wpompowywał śmiertelny gaz, kontrolując to z własnej sypialni i oglądając jak reagują. Najwyraźniej czerpał z tego jakąś potworną przyjemność. Czasami zapalał gaz, aby je doszczętnie spopielić lub przywiązywał ofiarę pasami do łóżka i rozciągał, aby sprawdzić jak daleko może się rozciągnąć ludzkie ciało. Kiedy kończył, mógł wrzucać ciała do zsypu, przez który trafiały wprost do piwnicy, w której czekały na nie beczki z kwasem i innymi chemikaliami.
"Pierwszy" amerykański seryjny morderca - Henry Howard Holmes - przygotowała Karolina.
17.07.2013Początkowo policja zignorowała "plotki" o istnieniu jakiejś grupy ludzi zaangażowanych w gwałty i morderstwa. W styczniu 1984 roku wrócono do tego torpu. Wtedy to znaleziono 19-letnią dziewczynę błąkającą się po ulicach Auxerre. Dziewczyna była w opłakanym stanie. Została zatrzymana przez policję i przesłuchana. Zeznała, że była przetrzymywana w piwnicy niedalekiego domu. Była tam gwałcona i torturowana.
Dziewczyna wskazała na dom Claude'a i Monique Dunand. Byli to dobrzy znajomi Emile Louisa. Gdy przeszukiwano dom, policjanci znaleźli kolejną dziewczynę w piwnicy. Była naga, jej dłonie przywiązano do wiszącej drabiny. Prawdopodobnie od kilkunastu lat szajka porywała młode dziewczęta i przywoziła je do tej piwnicy. Karmiono je karmą dla psów. Dziewczyny były systematycznie gwałcone i torturowane przez gości odwiedzających dom. Jednak nic nie wskazywało na to, że dziewczyny były mordowane.
W 1991 roku Claude Dunand został skazany na dożywocie. Jego żonę, Monique skazano na 2 lata za pomoc przy porwaniach. Claude od samego początku twierdził, że w gwałty i torturowanie dziewcząt zamieszani byli lokalni politycy, biznesmeni i inne wpływowe osoby. Nie zdradził żadnych nazwisk. Znaleziono też listę z 50 nazwiskami. Osoby te dużo płaciły za możliwość gwałcenia i torturowania. Po krótkim czasie lista osób zaginęła. Nie tylko ta lista zaginęła. Zaginęły również akta ponad 100 morderstw popełnionych w latach 1958-1982.
Komuś bardzo zależało by te sprawy nigdy nie zostały wyjaśnione.

Ciekawa historia pewnego pedofila - Michel Fourniert - przygotował Michał.
Kilka ciekawych recenzji równie ciekawych książek przygotowali Karolina i Krzysiek.
03.07.2013Nilsen właśnie zabił człowieka, którego imienia nawet nie znał. Siedział trzęsąc się cały, nie do końca uświadamiając sobie co właśnie zrobił i jakie będą tego konsekwencje. Zrobił sobie filiżankę kawy i wypalił kilka papierosów, próbując wymyślić co dalej robić. Jego czarno-biały pies, Bleep, przyszedł z ogrodu i obwąchał zwłoki siedzące na fotelu. Nilsen wygonił psa i usiadł będąc nadal w szoku. Zdjął krawat z szyi martwego mężczyzny i tylko się na niego patrzył. Później wstał i dźwignął ciało na swoje ramiona, aby zanieść je do łazienki. Delikatnie położył chłopaka w wannie, napuścił wody i umył mu włosy. Namęczył się wyciągając bezwładne zwłoki z wanny i osuszając je ręcznikiem. Wówczas zabrał je z powrotem do pokoju i położył do łóżka. Jego nowy przyjaciel nie mógł go już opuścić.
Kolejna wstrząsająca opowieść o Dennisie Nilsenie - przygotowała Karolina.
19.06.2013Gertrude w więzieniu sprawowała się bardzo dobrze. Pracowała jako krawcowa. Starała się robić jak najlepsze wrażenie na strażnikach i innych więźniach. Wiele młodych więźniarek nazywało ją "mamą". Psychiatrzy więzienni uznali ją za zdrową, stabilną emocjonalnie, miłą i uczynną kobietę. Wydawało się, że Gertrude chce w jakiś sposób naprawić przeszłość i "pozostawić świat nieco lepszym".
Ostatnia część opowieści o Sylvii Likens - przygotował Michał.
08.06.2013Leroy New kontynuował przesłuchanie. Marie tego nie wytrzymała. Wtedy wkroczył Perry Mason, świadek obrony. Zeznał, że to Marie rozgrzewała igłę, jej matka była przy tym i gdy igła była juz rozpalona, Gertrude zaczęła "tatuaż". Dziewczynka obserwowała jak jej matka wypala na brzuch Sylvii napis, następnie kazała zanieść Sylvię do piwnicy.
Przedstawiamy dalsze losy Sylvii Likens - przygotował Michał.
Przy okazji aktualizacji chciałbym polecić ciekawą stronę - http://zbrodnie.y0.pl/
25.05.2013Powiedział, żeby nie krzyczała, ale to nagłe spotkanie przestraszyło ją, a zarazem rozwścieczyło. W pół sekundy zdecydowała się walczyć. Krzyknęła i odsunęła się od niego, ale on ją złapał i zacisnął swoje ramię wokół jej gardła. Był dużo wyższy od niej i ważył o prawie 45 kilo więcej. Miała więc niewielkie szanse przeciwko niemu, ale wiedziała, że jeśli nie będzie walczyć dopóki ktoś może ją usłyszeć, wtedy to będzie ostatni dzień jej życia. Jej instynkt podpowiedział jej, że tamten człowiek chciał kogoś zabić.
Ciekawa historia Jerrego Brudosa - przygotowała Karolina.
12.05.2013Wszystkie zebrane dowody znaleziono w promieniu 100 metrów od kampera Picktona. W tym kamperze Robert mieszkał i tam sprowadzał kobiety. Wśród dowodów były dziesiątki śladów z DNA martwych kobiet. Znalezione części ciał wypełniły kilka sporych pojemników. Znaleziono również DNA niezidentyfikowanych ludzi, nawet na zębach jednej z ofiar. W końcu, pozostałości po dwóch ciałach znalezione w lodówce. Świadkowie stwierdzili, że widzieli Picktona z piłą w ręku w pomieszczeniu gdzie wisiały kobiece zwłoki. Sam Pickton przyznał się sąsiadowi w celi, że zabił 50 kobiet. Inny świadek twierdził, że Pickton opowiadał mu o duszeniu i patroszeniu kobiet. Potem ich zwłokami karmił świnie.
Finał opowieści o Robercie Picktonie - przygotował Michał.
05.05.2013Po krótkiej przerwie wracamy ;-); na początek, Karolina założyła fanpage na FB.
Wkrótce dalsze losy Roberta Pictona, Sylvii Likens i nowa postać: Jerome Brudos.
05.05.2008Kolejne poprawki Oli: Sylvia Likens, Robert Anderson, Władysław Baczyński, Richard Chase.
20.04.2008(...) Wiem o czym pani mówi. To siostra Jenny, Sylvia. Ma blizny na całym ciele. Dziewczyna w ogóle o siebie nie dbała więc ją wyrzuciłam z domu. Nie jest godna by z nami mieszkać. To prostytutka. Nie mam pojęcia gdzie się teraz podziewa.(...)
kolejna część opowieści o morderstwie Sylvii Likens - przygotował Michał.
Stare teksty na nowo: Henry Lucas - przeredagowane i poprawione przez Olę.
13.04.2008Stare teksty na nowo: Robert Black, Karol Kot i John List - przeredagowane i poprawione przez Olę.
27.01.2008(...) W tym samym czasie oprawcy wymyślili nową zabawę. Wiązali Sylvię, napełniali starą wannę wrzątkiem i wrzucali do niej "brudną" dziewczynę. Często w tym wszystkim uczestniczył 14-letni Richard "Ricky" Hobbs. Gertrude i Paula czasem wrzucały związaną dziewczynę do pustej wanny i Paula wcierała sól w jej ciągle otwarte rany. (...)
Druga część opowieści o morderstwie Sylvii Likens - przygotował Michał.
21.01.2008(...) Gdy policjanci dotarli pod wskazany adres ich oczom ukazał się obskurny, zaniedbany dom. Weszli do środka i w piwnicy znaleźli wychudzone zwłoki 16-letniej dziewczyny, Sylvii Marii Likens. Na ciele miała bardzo dużo siniaków i małych ran które później okazały się śladami po przypalaniu papierosem. Było ich ponad 100. Były też duże obszary w ogóle pozbawione skóry. Sylvia na piersi miała wyciętą dużą liczbę 3. Jednak nie to było najbardziej wstrząsające. Na jaj brzuchu wypalono drukowanymi literami duży napis: "JESTEM PROSTYTUTKĄ I JESTEM Z TEGO DUMNA!" (...)
Pierwsza część opowieści o morderstwie Sylvii Likens - przygotował Michał.
   ... pozostałe newsy ...

STOP Uwaga: Głównym powodem istnienia tej strony jest informacja. Autorzy nie mają na celu propagowania morderstw, kradzieży ani innych opisywanych tu zachowań. Nie odpowiadają również za błędne zrozumienie treści tej strony. Znajdujące się tu informacje mogą zostać odebrane jako wulgarne, brutalne, zboczone, obsceniczne etc. Z tego powodu nie jest to lektura dla dzieci, osób wrażliwych ani dla osób, które nie ukończyły 18 lat.

Wszystkie znajdujące się na stronie artykuły, tłumaczenia, teksty (przedruki) zostały tu umieszczone za wiedzą i zgodą ich autorów.
Kopiowanie jakichkolwiek zdjęć i/lub tekstów bez zgody autorów - zabronione © WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
[ http://zbrodnia.killer.radom.net/ ][ www.zbrodnia.com ]