NEWSLETTER
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o aktualizacjach na stronie zapisz się do naszego "newslettera". Twój e-mail:
AUTORZY
Więcej informacji na temat autorów tej strony znajdziesz tutaj.

STATYSTYKI
Aby obejrzeć statystyki kliknij przycisk:

stat4u

KSIĘGA GOŚCI
Księga gości:
wpisz się
obejrzyj inne wpisy.

DATA NEWS
05.05.2008Kolejne poprawki Oli: Sylvia Likens, Robert Anderson, Władysław Baczyński, Richard Chase.
20.04.2008(...) Wiem o czym pani mówi. To siostra Jenny, Sylvia. Ma blizny na całym ciele. Dziewczyna w ogóle o siebie nie dbała więc ją wyrzuciłam z domu. Nie jest godna by z nami mieszkać. To prostytutka. Nie mam pojęcia gdzie się teraz podziewa.(...)
kolejna część opowieści o morderstwie Sylvii Likens - przygotował Michał.
Stare teksty na nowo: Henry Lucas - przeredagowane i poprawione przez Olę.
13.04.2008Stare teksty na nowo: Robert Black, Karol Kot i John List - przeredagowane i poprawione przez Olę.
27.01.2008(...) W tym samym czasie oprawcy wymyślili nową zabawę. Wiązali Sylvię, napełniali starą wannę wrzątkiem i wrzucali do niej "brudną" dziewczynę. Często w tym wszystkim uczestniczył 14-letni Richard "Ricky" Hobbs. Gertrude i Paula czasem wrzucały związaną dziewczynę do pustej wanny i Paula wcierała sól w jej ciągle otwarte rany. (...)
Druga część opowieści o morderstwie Sylvii Likens - przygotował Michał.
21.01.2008(...) Gdy policjanci dotarli pod wskazany adres ich oczom ukazał się obskurny, zaniedbany dom. Weszli do środka i w piwnicy znaleźli wychudzone zwłoki 16-letniej dziewczyny, Sylvii Marii Likens. Na ciele miała bardzo dużo siniaków i małych ran które później okazały się śladami po przypalaniu papierosem. Było ich ponad 100. Były też duże obszary w ogóle pozbawione skóry. Sylvia na piersi miała wyciętą dużą liczbę 3. Jednak nie to było najbardziej wstrząsające. Na jaj brzuchu wypalono drukowanymi literami duży napis: "JESTEM PROSTYTUTKĄ I JESTEM Z TEGO DUMNA!" (...)
Pierwsza część opowieści o morderstwie Sylvii Likens - przygotował Michał.
   ... pozostałe newsy ...

STOP Uwaga: Głównym powodem istnienia tej strony jest informacja. Autorzy nie mają na celu propagowania morderstw, kradzieży ani innych opisywanych tu zachowań. Nie odpowiadają również za błędne zrozumienie treści tej strony. Znajdujące się tu informacje mogą zostać odebrane jako wulgarne, brutalne, zboczone, obsceniczne etc. Z tego powodu nie jest to lektura dla dzieci, osób wrażliwych ani dla osób, które nie ukończyły 18 lat.

Wszystkie znajdujące się na stronie artykuły, tłumaczenia, teksty (przedruki) zostały tu umieszczone za wiedzą i zgodą ich autorów.
Kopiowanie jakichkolwiek zdjęć i/lub tekstów bez zgody autorów - zabronione © WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
[ http://zbrodnia.killer.radom.net/ ][ http://zbrodnia.of.pl ]