Wydarzenia Klubowe
Wystawa Modelarska "JAK TO SIĘ ROBI"
W imieniu całego Klubu Modelarskiego "BORKI", mam przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na wystawę modelarską, która odbędzie sie w dniach 19-26 listopada 2005 roku w Osiedlowym Domu Kultury "BORKI".
Hasłem przewodnim wystawy będzie pytanie "Jak to się robi?". Tematyka wsytawy zatem poświęcona będzie warsztatowi modelarskiemu w szerokim rozumieniu tego słowa. Zwiedzający będą mogli poznać techniki wykonywania modeli zarówno plastikowych jak i kartonowych. Coś dla siebie znajdą tam osoby lubiące tylko pooglądać, modelarze początkujący jak i bardzo doświadczeni. Ponadto podczas trwania imprezy na ekspozycji wystawione będą wspaniałe modele wykonane przez członków KM BORKI oraz trofea zdobyte podczas wielu konkursów modelarskich.

Oficjalne otwarcie wystawy - sobota, 19.11.2005 o godzinie 17.00. Udział w inauguracji zapowiedzialo wielu przedstawicieli lokalnych władz, radomskich mediów oraz wielu gości specjalnych spoza Radomia. Ekspozycja zostane zamknięta 26.11.2005.

Do zwiedzania zapraszamy wszystkich sympatyków modelarstwa redukcyjnego i nie tylko, w tym również wycieczki szkolne i grupy zorganizowane.

Podczas całego okresu trwania imprezy wszyszcy zwiedzający będą mieli WSTĘP WOLNY
Autor: Krzysztof Fituch Data: 14.11.2005Słowo od Autora
Witam serdecznie,
Mam przyjemność zaprezentować nowopowstałą stronę intrnetową Klubu Modelarskiego "Borki". Jest to jej pierwsze wcielenie i niewykluczone, że w najbliższym czasie sporo się jeszcze zmieni zarówno pod względem zawartości, jak i szaty graficznej. Na dobry początek umieściłem tu kilka informacji o klubie, jego historii i dokonaniach. Jeżeli chcesz dołączyć do naszego grona, znajdziesz tu również sposób na skontaktowanie się z nami. Gorąco zachęcam do obejrzenia galerii zdjęć modeli wykonanych przez członków klubu, prezentowanych przy okazji imprez takich jak AirShow, Wystawa z okazji 100-lecia lotnictwa, czy poprostu zawodów i wystaw modelarskich. Zachęcam również do pozostawienia śladu swojej bytności tutaj i wpisania swojej opinii na temat klubu i strony w "Księdze Gości".

Życzę miłego oglądania.

P.S.
W imieniu całego klubu chciałbym podziękować Krdianowi - właścicielowi i administratorowi serwera "KiLLeR" za udostępnienie przestrzeni dyskowej na potrzeby tego serwisu.
Pozdrawiam.
Autor: webmajster Data: 28.10.2005